AFRODITA COSMETICS WORKSHOP pro profesionální uživatele PRAHA 7.11.2023, neváhejte a kontaktujte nás pro více informací +420 606 365 095
Neohodnoceno

BAKUCHIOL PHYTO RETINOL SHOT PLEŤOVÉ SÉRUM

Koncentrát pro kompletní obnovu pleti! Působí preventivním a léčebným ANTI-AGE účinkem. Jako silný antioxidant pomáhá předcházet předčasnému stárnutí pokožky působením volných radikálů. Jako stimulátor kolagenu typu I, III a IV účinně koriguje již viditelné známky stárnutí: výrazně redukuje výskyt vrásek a viditelně zpevňuje pleť. Snižuje hyperpigmentaci a činí pleť rovnoměrnější.

Viditelně také zlepšuje stav mastné, nečisté pleti: pomáhá předcházet oxidaci kožního mazu, omezuje hyperkeratinizaci a omezuje tvorbu pupínků.

BO

Skladem
Kód: 3831070659822
1 090 Kč –10 % 980 Kč
Kategorie: PÉČE O PLEŤ
TYP PÉČE: NOČNÍ, DENNÍ
TYP PLETI: ZRALÁ PLEŤ - VRÁSKY, AKNÓZNÍ PLEŤ, PIGMENTOVÉ SKVRNY, VŠECHNY TYPY
ml: 30 ml
b33e MULTIACTIVE SHOTS Bakuchiol 30 ml 450x520 etik dolei 0 2 450x520
Akce Afrodita TIP Salon Exclusive
1 090 Kč –10 %
Doprava Zdarma
Doprava Zdarma
K objednávce nad 3000 Kč, nebo nákupem produktu dopravné zdarma.
Doručení do třetího dne
Express doručení
Pomůžeme Vám s dárky
Dárek k objednávce
Dárek ke každé
objednávce zdarma

CO JE 2 % Bakuchiol (Sytenol® A) ? 

Bakuchiol je rostlinný extrakt získaný ze semen rostliny Psoralea corylifolia (Babchi). Rostlina pochází z Indie a Srí Lanky, dorůstá 50-90 cm výšky a má fialové květy. V ajurvédské a tradiční čínské medicíně se po staletí používá ke zmírnění různých kožních problémů (lupénka, dermatitida, ekzém...).

Je považován za 100% přírodní, rostlinnou alternativu k retinolu. Mnohé studie potvrzují, že funguje podobně jako retinol a pokožka jej snáší bez nežádoucích vedlejších účinků. Díky tomu je vhodný pro všechny typy pleti, dokonce i pro velmi citlivou. Ideální pro každého, kdo je přecitlivělý na retinoidy nebo hledá zcela přírodní a přitom účinnou náhradu retinolu. Vzhledem k tomu, že není fotosenzitivní a fototoxický, lze jej používat během dne a po celý rok.

Jedná se o uznávanou, mnohonásobně oceněnou účinnou látku od společnosti Sytheon SARL z Francie s obchodním názvem Sytenol® A, která se vyznačuje vysokou čistotou. Pro srovnání: Sytenol® A obsahuje minimálně 99 % Bakuchiolu, zatímco jeho obsah v běžně používaném oleji Babchi je pouze 1-12 %.

Účinně koriguje známky stárnutí na epidermální i dermální úrovni a znatelně zlepšuje stav mastné a nečisté pleti.