Pro možnosti spolupráce v rámci kosmetického salónu nás prosím kontaktujte! Nutná registrace s IČ.

JAK NAKUPOVAT & SPOLUPRÁCE

AKTUÁLNÍ SEMINÁŘ BUDE V LISTOPADU 7.11.2023 v PRAZE 

 

Vážený zákazníku, 

děkujeme, za Váš zájem o produkty, značky Afrodita Cosmetics. Zde naleznete pár stěžejních bodů, jak na našem e-shopu nakupovat a jak se začlenit do registrace KOSMETICKÉHO SALÓNU. 

 • Nakupovat na e-shopu můžete i bez jakékoliv registrace
 • Jste-li naopak kosmetický salón JE VAŠE REGISTRACE NUTNÁ, a to s vyplněním všech údajů o Vaši firmě, bez těchto údajů, není možná autorizace a možnost nákupu všech produktů , zejména tedy produktů Afrodita Profesionál. 

Kromě kosmetických nákupů osobně, nebo prostřednictvím našeho e-shopu a odborného poradenství, nabízíme také možnost pořádání kosmetických workshopů a organizovaných firemních prezentací, pro potřeby vašeho salónu. Neváhejte nás kontaktovat a vyžádejte si podrobnosti a "podmínky" naši možné spolupráce. Rádi zodpovíme vše potřebné a důležité a vždy se budeme snažit vyjít vstříc vašim potřebám tzv. na míru. 

Máte-li zájem o produkty pro práci ve vašem salónu a následný prodej značky v místě vašeho salónu, prosím neváhejte se na nás obrátit pro podrobnosti. V případě, že jste tzv. koncový uživatel a nevíte které produkty zvolit pro správnou péči o vaši pleť, budeme vám rovněž nápomocni. 

/Bezplatné odborné poradenství
Spolu s širokou škálou vysoce kvalitních kosmetických produktů a speciálními benefity vám nabízíme bezplatné odborné poradenství při výběru produktů nejvhodnějších pro vaši pleť. Náš odborný poradce na základě rozsáhlých kosmetických znalostí a zkušeností posoudí potřeby vaší pleti a doporučí péči na míru vaší pleti.

/Prezentace a Workshopy
Po předchozí domluvě pro organizované skupiny (minimálně 15 osob) provádíme i firemní prezentace a kosmetické workshopy s ukázkami odborné péče. V rámci workshopu představujeme kroky správné každodenní péče o pleť z teoretického i praktického hlediska.

AFRODITA AKADEMIE

Dlouholetá tradice, neocenitelné zkušenosti, mnoho vyznamenání a velká poptávka, vás profesionálů, učit se novým věcem. To je nejlepší způsob, jak popsat aktivity AFRODITA AKADEMIE. Akademie byla založena s cílem sdílet s vámi vše, co jsme zažili a naučil se během čtyř desítek let v naši praxi. Připojte se k nám a objevte nové znalosti, obchodní příležitosti a výzvy. Respektujeme každý nápad a myšlenku, se kterou se na nás obrátíte a snažíme se najít vždy to nejlepší řešení pro spokojenost vás a vašich klientů. Každý rok, probíhají odborné semináře s praktickým workshopem. Tyto semináře jsou pod vedením precizně proškolených lidí, kteří se pravidelně učí novým věcem v používání profesionálních kosmetických produktů, získávají informace o nových trendech a vývoji v kosmetickém ošetření, pohybují se i na zdravotních a dermatologických seminářích, tyto informace pak předáváme vám při těchto seminářích, kdy po skončení semináře, obdržíte osvědčení o odborné kvalifikaci v dané sféře. Na vaše přání jsme schopni organizovat i individuální školení. Další informace o našich seminářích získáte vašim dotazem na info@kozmetika-afrodita.cz. Témata seminářů jsou aktuální a vybírána vždy, podle aktuálních kosmetických trendů, zde je výběr jen některých:

 • ANTI-CELLULITE eliminace a léčba celulitidy dle metod Kozmetika Afrodita
 • VITA DERMA AMPOULES – zázračné „kapky“ krásy s extrémním účinkem
 • PEEL RE-NEW – nová dimenze a léčba pomoci ovocných kyselin - omlazení pleti
 • PŘÍRODNÍ REGENERACE PLETI PO OBDOBÍ LETNÍCH MĚSÍCŮ: s kouzelnou enzymatického peelingu a AHA kyselin
 • GOLD 24 Ka – anti-age péče, naprostého luxusu
 • HYALURON – nová dimenze pro přirozenou hydrataci pleti
 • WINE THERAPY - omlazující anti-Age péče pomocí hroznů
 • SPA RITUÁLY
 • AROMATHERAPY - zázrak síla éterických olejů
 • a další