S registrací na našem e-shopu, jen získáte ;) Zaregistrujte se a vstupte do světa AFRODITA COSMETICS s překvapením na Váš email.
Neohodnoceno

KOLAGENOVÁ LIFTINGOVÁ MASKA

Řada COLLAGEN CMF je v naši nabídce produktů, mnoholetá stálice. K dokonalosti ji chybělo jediné, a to pleťová maska, pro kompletní proceduru a ošetření. COLLAGEN MASKA s obsahem mořského kolagenu má perfektní ANTI-AGE & LIFTING & DETOXIKAČNÍ účinek na pleť. Maska je vhodná pro všechny typy pleti, a to i ty nejcitlivější. Jedinečná kombinace patentovaných mikrokuliček mořského kolagenu s okamžitým a viditelným liftingovým účinkem. Další aktivní látkou je obsažená červená hlína, která má za účinek čištění a detoxikaci kůže. 

CMF uvod

Skladem
Kód: 3831070655855
715 Kč
Kategorie: PÉČE O PLEŤ
DLE VĚKU: 30+
TYP PÉČE: ANTI-AGE
TYP PLETI: VŠECHNY TYPY
Objem: 150 ml
cda6 collagen lifting maska 0 2 450x520
Professional
Doprava Zdarma
Doprava Zdarma
K objednávce nad 3000 Kč, nebo nákupem produktu dopravné zdarma.
Doručení do třetího dne
Express doručení
Pomůžeme Vám s dárky
Dárek k objednávce
Dárek ke každé
objednávce zdarma

Po aplikaci má pokožka viditelný svěžejší, hladký vzhled a linie a vrásek jsou redukoványNové produkty řady COLLAGEN obsahují aktivní látku, specifickou formu kolagenu tzv. atelokolagen, což je neimunogenní forma proteinu, ze kterého byly odstraněny telopeptidy a výsledkem toho je že atelokolagen - nevyvolává alergické reakce v kůži. Atelokolagen, je velmi často používán i k podkožním injekčním zákrokům v plastické chirurgii.

 • ANTI-AGE & LIFTING & DETOXIKAČNÍ účinek
 • Osvěžující liftingová maska 
 • PATENTOVANÉ MIKROKULIČKY MOŘSKÉHO KOLAGENU & ČERVENÁ HLÍN

#tab-Funkce a Výhody#

KOLAGENOVÁ liftingová maska s jedinečnou kombinací patentovaných mořských kolagenových mikrokuliček pro viditelný liftingový efekt a čisticího červeného jílu, který pleť osvěžuje a detoxikuje. Po aplikaci má pleť svěží, hladký vzhled a linky a vrásky jsou méně výrazné


#tab-Funkce a Výhody#

 
#tab-Hlavní aktivní látky#

  • PATENTOVANÉ - MIKROKULIČKY MOŘSKÉHO KOLAGENU pronikají do horních vrstev epidermis, intenzivně na sebe váží vlhkost a nabotnávají, a to až 10ti násobkem svého objemu. Zajišťují účinnou redukci vrásek do 1 hodiny po aplikaci a viditelně pokožku vyhlazují a redukují vrásky.

   ČERVENÁ HLÍNA je dokonalá na obsah minerálů. Charakteristická červená barva je výsledkem vysokového obsahu železa, siliky a hořčíku. Má intenzivní, detoxikační účinek na pokožku. Poskytuje ji výživnou péči a zabezpečujepružnost pokožky. Obvzláště ji ocení pleť
   suchá, protože tato látka dokonale zásobuje pleť hydratací.

 

#tab-Hlavní aktivní látky#

#tab-Použití#

cmf 2

#tab-Použití#