Pro možnosti spolupráce v rámci kosmetického salónu nás prosím kontaktujte! Nutná registrace s IČ.

50 LET TRADICE A POZICE NA TRHU

A story 50 years young
 

/

Příběh přední slovinské kosmetické společnosti je příběhem značky, která dnes nabízí spokojeným zákazníkům po celém světě více než 650 různých kosmetických produktů. Příběh Afrodita Cosmetics,  začíná v roce 1970 v Rogašce Slatině, známém lázeňském městě. Není to jednoduchý příběh, ale komplexní příběh, který vypráví o tradici, inovacích, obchodní dokonalosti, kvalitě, společenské odpovědnosti, úspěchu, důvěře a kráse.

 

Je to příběh krému, který začíná prvotním nápadem, formuje se ve vývojových laboratořích, cestuje do různých koutů světa v atraktivních obalech a při dotyku s pokožkou vyjadřuje svou pravou podstatu.

 

Je pečlivě naplánovaný, ale nekonečně kreativní. Komplexní, ale s jednoduchým cílem: potěšit nás a pomoci nám, cítit se jednoduše krásně ve své kůži. Příběh napsaný v souladu s vědou a v těsném kontaktu s přírodou. Věnováno všem, kteří byli okouzleni kosmetikou, vyrobenou ve Slovinsku.

 

/ PŘÍBĚH, KTERÝ ZAČÍNÁ NA KONCI

V Afrodita Cosmetics začínáme příběh každého krému tam, kde končí – u jeho uživatelů, pochopením jejich přání, potřeb a očekávání.  Naši marketingoví odborníci pozorně sledují měnící se trendy a požadavky trhu a společně s naším vývojovým týmem vymýšlejí koncepty nových produktů. Nápady na nové produkty se ve vývojové laboratoři začínají stávat realitou. V první řadě to znamená výběr účinných látek, které budou spolupracovat v synergii, aby splnily účel plánovaného produktu."V Afrodita Cosmetics vybíráme aktivní složky na základě přírodního rostlinného původu s kontrolovanou, certifikovanou původem. Vynakládáme také maximální úsilí, abychom našli přísady, které již prošly testováním in vivo a/nebo in vitro, přísady, které jsou pěstovány organicky, a přísady vyrobené v souladu se zásadami spravedlivého obchodu. A co je ještě důležitější: pro kosmetické účely vybíráme suroviny, které nebyly testovány na zvířatech"

Marjetka Gajšek, univ. dipl. inž. kem. teh., Afrodita Cosmetics Development Laboratories

/ OD PRVNÍCH VZORKŮ K DOKONALÉMU PRODUKTU

Vybrané ingredience pak používáme k přípravě prvních vzorků, které podrobujeme různým měřením (měření viskozity, testování gravitační stability, mikrobiologické testy atd.). Takto testujeme interakce mezi jednotlivými složkami a hledáme jejich optimální koncentrace. Tento proces často vyžaduje mnoho změn původního složení, které se postupně zlepšuje, dokud není nalezena dokonalá kombinace.

/ PROVĚŘENÁ ÚČINNOST

Vzorky nového produktu pak procházejí interními testy účinnosti, prováděnými na dobrovolnících v kosmetických centrech Afrodita. Výsledky testů nám říkají, jak účinný je přípravek s ohledem na účel použití, jak a v jakém množství by se měl používat a zda je dobře snášen pokožkou. Jejich výsledky však lze citovat pouze jako subjektivní vjemy testovaných osob. Za účelem jejich potvrzení a následného použití jako tvrzení v souvislosti s finálními produkty jsou produkty zasílány k testování mezinárodně uznávaným nezávislým institucím. Tam podstupují testování účinnosti a testy pod dohledem dermatologů a pediatrů.

/ NAŠE LABORATOŘE A VÝROBA

Příběh se poté přesouvá z vývojových laboratoří do našeho high-tech počítačem řízeného výrobního procesu, kde produkty získávají svou konečnou podobu na naší automatizované plnicí lince. Vlastní kontrolní laboratoř a mikrobiologická laboratoř zároveň kontroluje fyzikální, chemické a mikrobiologické parametry.

RŮZNÉ PRODUKTY A SORTIMENT

/ 650 vysoce kvalitních produktů

Vyvíjíme a vyrábíme vlastní vysoce kvalitní, přírodní, uživatelsky a ekologicky šetrné kosmetické produkty. Náš sortiment v současné době již zahrnuje více než 650 různých produktů, seskupených do dvou produktových řad:

/ PROFESIONÁLNÍ PÉČE

produkty určené pro profesionální použití v kosmetických a kadeřnických salonech a wellness a spa centrech.


  NÁSLEDNÁ PÉČE DOMA


Řada Afrodita Professional zahrnuje také produkty Afrodita Professional HOME CARE, které lze zákazníkům doporučit pro následnou domácí péči. Produkty jsou k dostání ve vybraných kosmetických salonech a v našem internetovém obchodě.

 

 

/ DOMÁCÍ PÉČE

- spotřební zboží určené pro koncové uživatele. Dostupné na našich stávajících trzích v prodejnách všech hlavních maloobchodních řetězců a v našem online obchodě.

 

/ GLOBÁLNÍ DIMENZE

22 zahraniční trhy

Produkty Afrodita Professional od Afrodita Cosmetics se používají a oceňují ve více než 22 zemích a nabízejí zákazníkům nezapomenutelné zážitky. Dodáváme již více než 19 200 kosmetických/kadernických salonů a wellness/spa center po celém světě. Díky našemu online obchodu odstraňujeme hranice a vstupujeme na nové trhy, a to jak v Evropské unii, tak mimo ni.

 

 

/ KONEC JAKO NOVÝ ZAČÁTEK

Příběh krému nekončí, když je zabalen do stylového kelímku: tady vlastně příběh začíná. Vyráží ve svém atraktivním balení, připraven napsat mnoho nových příběhů po celém světě. Příběhy krásy, spokojenosti a potěšení...