Pro možnosti spolupráce v rámci kosmetického salónu nás prosím kontaktujte! Nutná registrace s IČ.

CERTIFIKAČNÍ WORKSHOP AFRODITA COSMETICS 7.11.2023 PRAHA

AFRODITA PROFESIONÁL nabízí komplexní program produktů pro kosmetické & masážní salóny & wellness & spa
 
Afrodita Cosmetics je slovinská společnost se sídlem v Rogašce Slatině, centru termální vody a lázeňství. Již více než 50let těšíme profesionální i koncové uživatele svými vysoce kvalitními kosmetickými výrobky a službami. Navázali jsme a udržujeme partnerské vztahy založené na důvěře a vzájemnosti. Jsme synonymem efektivní, přirozené a důvěry hodné značky. V AFRODITA COSMETICS,  věříme v sílu znalostí a rádi předáme veškeré znalosti, zkušenosti a inspiraci - zástupcům kosmetické profese. Afrodita Akademie proto úspěšně funguje i v rámci kosmetického konceptu Afrodita Professional.
 
Cílem semináře je seznámit stávající & nové zákazníky z profesionálních center, SPA a kosmetických salónů s produkty a jejich použití v praxi & možnosti vyzkoušení v průběhu semináře
17.11.2023 v Praze, pořádáme Profesionální Certifikační WORKSHOP s profesionální školitelkou z Afrodita Cosmetics slovinsko na témata & praktické ukázky v praxi
  • Komplexní ošetření pleti včetně novinek BEAUTY FILLER KONCENTRÁTY PLEŤOVÁ SÉRA
  • Pigmentové skvrny
  • NOVÉ produkty řady ART OF SPA ošetření těla & pleti & masáže
  • NOVÉ, prémiové produkty pro navazující ošetření pleti v vašem salónu a mnoho dalšího …
  • Zajištěno občerstvení po celý den 🥂 a odborné proškolení s certifikací
Přihlaste se  a obohaťte tak Vaši praxi o úžasné NOVINKY ze světa kosmetiky.
 

CO ZNAMENÁ, AFRODITA  AKADEMIE?

/ TEORIE A PRAXE ruku v ruce
Odborné semináře s praktickými workshopy, na kterých zástupci kosmetické profese:

předáváme nové poznatky o profesionálních kosmetických produktech,
předvedeme postupy pro jejich správné použití,
sdílíme s nimi nové poznatky v oblasti profesionální kosmetické péče a
inspirujeme je, aby svou práci dělali s ještě větším nadšením.

Témata seminářů přizpůsobujeme ročnímu období a aktuálním trendům v kosmetickém průmyslu a vždy se snažíme zohlednit vaše očekávání.

 

/ ZNALOST JE NAŠE A VAŠE SÍLA
Účastníci každého ze seminářů obdrží shrnutí přednášky s klíčovými body. Získají také certifikát, který potvrzuje jejich způsobilost v konkrétní profesní oblasti. Po předchozí domluvě nabízíme i možnost individuálního školení.

 

/ POD VEDENÍM ODBORNÍKŮ
Semináře a workshopy vedou naši renomovaní kosmetičtí odborníci, v případě potřeby zveme k účasti i externí kolegy. Všichni lektoři mají teoretické i praktické znalosti a vyznačují se také pedagogickými dovednostmi.

 

/ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM AFRODITA
Ve Slovinsku, probíhá školení ve vzdělávacím centru Afrodita Cosmetics v sídle společnosti v Rogašce Slatině. Nabízíme velký kongresový sál a menší přednáškový sál - jsou vybaveny nejmodernější multimediální technikou a didakticky upraveným kosmetickým salonem s veškerým potřebným vybavením pro vedení praktických cvičení. Na zahraničních trzích a v případě potřeby i ve Slovinsku působí v oboru také Afrodita Academy - ve vybraných prostorách vhodných.

 

Vyvíjejte se společně s námi a objevujte nové možnosti, jak zapůsobit na své zákazníky!

 SEMINAR2