AFRODITA COSMETICS WORKSHOP pro profesionální uživatele PRAHA 7.11.2023, neváhejte a kontaktujte nás pro více informací +420 606 365 095
Neohodnoceno

ANTICELULITIDNÍ KRÉM GRAPEFRUIT & KOFEIN BODY WRAPING

Grapefruitový krém proti celulitidě s kofeinem pro „zábal těla“ s éterickým olejem z grapefruitu a kofeinem, silně podporuje odbourávání tuků & stimulací enzymů a zpevnění pokožky. Aktivní látky se podílejících na mobilizaci nasycených mastných kyselin v tukové tkáni. Stimuluje a urychluje vylučování toxinů z podkožní tkáně. Klinickými studiemi, bylo prokázáno, že redukuje objem partií těla až o 4 cm po pouhých 5 ošetřeních (průměr) *.

* Studie na 10 dobrovolnících; 5 po sobě jdoucích ošetření, 2 až 3 ošetření týdně.

BodyWrappin

Skladem
Kód: 3830001299786
1 700 Kč –20 % 1 360 Kč
Kategorie: PÉČE O TĚLO
ml: 440 ml
Anticellulite Grapefruit & Caffeine Body Wrapping Cream
Akce Professional
1 700 Kč –20 %
Doprava Zdarma
Doprava Zdarma
K objednávce nad 3000 Kč, nebo nákupem produktu dopravné zdarma.
Doručení do třetího dne
Express doručení
Pomůžeme Vám s dárky
Dárek k objednávce
Dárek ke každé
objednávce zdarma
  • stimuluje a urychluje vylučování toxinů z podkožní tkáně
  • silně podporuje odbourávání tuků - má pozoruhodný lipolytický účinek
  • Éterický olej Grapefruitu zabepečuji pevnost a pružnost pokožky 

 

#tab-Jak to funguje a výsledky#

Tělový zábalový krém Grapefruit & Caffein proti celulitidě s grapefruitovým esenciálním olejem a kofeinem podporuje odbourávání tuků tím, že stimuluje enzymy, které se podílejí na mobilizaci nasycených mastných kyselin v tukové tkáni. Stimuluje a urychluje vylučování toxinů z podkožní tkáně a prokazatelně snižuje obvod těla až o 4 cm po pouhých 5 ošetřeních (průměr)*.


*Studie zahrnující 10 dobrovolníků; 5 po sobě jdoucích ošetření, 2-3 ošetření týdně.

#tab-Jak to funguje a výsledky#

 
#tab-Hlavní aktivní látky#

Grapefruitový éterický olej / Zlepšuje pevnost pokožky, stimuluje metabolismus a odstraňuje toxiny z těla.

Kofein Aktivní složka, která snižuje objem těla (klinické studie). Pracuje s výjimečným lipolytickým účinkem - pomáhá rozkládat tuky.

Extrakt z černého bezu Zabraňuje zadržování vody a snižuje tloušťku tukové tkáně.


Ingredients: Aqua, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Decyl Oleate, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Propylene Glycol, Citrus Paradisi Peel Oil, Ceteareth-12, Ceteareth 20, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcoholo, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Caffeine, Teophylline, Theobromine, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Cupressus Sempervirens Oil, Juniperus Communis Fruit Oil, Hedera Helix Leaf Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract, Sambucus Nigra Flower Extract, Sodium Polyacrylate, Tocopherol, Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Maltodextrin, Silica, Polysorbate 60, Dimethicone, Butylene Glycol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Brassica Campestris Seed Oil, Methylparaben, Propylparaben, Diazolidinyl  Urea, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool, Citral

#tab-Hlavní aktivní látky#

#tab-Použití#

  1. Potřete celý povrch těla, kde se celulitida vyskytuje (včetně břicha), krémem proti celulitidě Grapefruit & Kofein a vmasírujte, dokud se úplně nevstřebá.
  2. Tělo zabalte speciální fólií pro balení těla, přesně dodržujte pokyny pro správné balení. Když je tělo zabaleno do fólie, můžete použít elektrickou deku k dodatečnému zahřátí těla (pocení není žádoucí).
  3. Poté, co krém necháte působit 45-60 minut, opatrně odstraňte fólii speciálním nožem určeným k tomuto účelu.

#tab-Použití#

 

#tab-Rady Afrodita#

  • Před použitím tělového zábalového krému GRAPEFRUIT & CAFFEINE doporučujeme k přípravě pokožky použít kryogel proti celulitidě / LIPOLIT Concetrát Cecropia gel
  • Pro znásobení účinků anticelulitidní péče doporučte zákazníkovi po absolvování zábalové kúry 30minutovou masáž MASÁŽNÍM OLEJEM proti celulitidě nebo MASÁŽNÍM KRÉMEM LIPODRAIN proti celulitidě. Samotná masáž zlepšuje krevní oběh a stimuluje tok lymfy, přičemž použitím speciálních masážních přípravků se posílí proces odbourávání vody a dalších zplodin látkové výměny a stimuluje se odbourávání tuků.
  • Produkty s anticelulitidním působením se nedoporučují kardiakům, diabetikům, onkologickým pacientům a zákazníkům s onemocněním ledvin nebo silnou alergií na některou ze složek. Nedoporučujeme jejich použití ani těhotným ženám a kojícím matkám.

#tab-Rady Afrodita#

Produkt určen pouze k profesionálnímu použití. Ceny produktu jsou k dispozici členům Afrodita Professional Clubu.